تبلیغات؛ راهی برای جذب و تاثیرگذاری بر مخاطب

تبلیغات از روش‌های موثر برای ارتباط با مخاطب، افزایش شناخت از برند و در نهایت فروش است. در نتیجه تبلیغ کردن راهی برای توسعه‌ی کسب و کار است که اگر به درستی صورت بگیرد موجب گسترش تقاضا و در نهایت سود بیشتر صاحبان کسب و کار و حتی مصرف کنندگان از خد‌مات و محصولات یک برند می‌شود. نیک لینک اینجا است تا از تبلیغات نهایت بهره را ببرید.

تبلیغات

تبلیغات پیام‌های تجاری را با هدف آگاهی دادن، تأثیرگذاری، جذب، ترغیب و در نهایت وفادار کردن مخاطب به برند، محصول یا خدمات، به مخاطبان انتقال می دهد. در نتیجه نقش موثری در رشد کسب و کار شما دارد. شما با استفاده از تبلیغات، می‌توانید:

 • برندتان را معرفی کنید و هویت و ارزش‌هایش را به مخاطبان بشناسانید.
 • نقاط قوت و مزایای برند، محصول یا خدماتتان را از رقبا متمایز کنید و در میان همکارانتان خاص باشید.
 • با پاسخگویی به سوالات مخاطبان در تبلیغات، خواسته‌ها و مشکلات آنان را حل کنید.
 • برای کسب و کارتان اعتماد و اعتبار به ارمغان بیاورید و با این کار حس خوشایندی در مخاطبان ایجاد کنید.
 • بازارتان را گسترش دهید و میزان مخاطبان خود را بالا ببرید.
 • فروشتان را افزایش دهید و در نتیجه سود بیشتری به دست بیاورید.

در این مقاله تا این لحظه به ویژگی های مثبت تبلیغات اشاره شد اما باید بدانید که تبلیغات نیازمند استراتژی، خلاقیت، هنر و علم تبلیغ و بازاریابی است. شما نباید انتظار داشته باشید که با انتشار چند پست نتایج مورد نظرتان را به دست بیاورید؛ چرا که نیاز است به عوامل مختلفی مانند هدف، رسانه مناسب، ساختار، محتوا، پیام تبلیغاتی، زمان مناسب، بودجه، تحلیل داده‌ها و بهینه سازی عملکرد توجه شود. در نتیجه برای بهره بردن از مزیت های تبلیغات به کمک یک گروه متخصص نیاز دارید.

تبلیغات

خدمات تیم نیک لینک

تیم مجرب تبلیغات نیک لینک، همراه شما است تا مسیر رسیدن به اهداف تبلیغاتی برندتان را هموار کند. ما برای کمک به شما، خدمات زیر را ارائه می دهیم:

 • یکی از خدمات آژانس ما، مشاوره‌ی تبلیغاتی است. در این مرحله، با شناسایی نیازها و اهداف‌ شما و همچنین با در نظر گرفتن بودجه، استراتژی تبلیغاتی مناسبی را برایتان طراحی می‌کنیم و متناسب با بازار هدف و مخاطبانتان، ساختار، محتوا و پیام تجاری شما را انتخاب می‌کنیم.
 • نیک لینک با بهره‌گیری از هنر تبلیغات، علم بازاریابی و خلاقیت، ایده‌های تبلیغاتی جذاب و تاثیرگذاری را به شما ارائه می‌دهد و آن را متناسب با نیازهایتان به صورت طرح یا متن تولید می‌کند.
 • ما مطابق نوع تبلیغ شما، برای اجرای ایده‌های تبلیغاتی از روش‌ها و رسانه های گوناگونی استفاده می کنیم. استفاده از فضای شهری و اماکن عمومی، یا همان تبلیغات محیطی یکی از این روش ها است. نیک لینک در اجرای این کار از بنر، پوستر، استند، بروشور، فلایر، استیکر، لوگو و سامانه پخش صدا و تصویر استفاده می کند.
 • همچنین تیم نیک لینک می‌تواند در زمینه‌ی تبلیغ در فضای مجازی همراه شما باشد. ما با استفاده از ابزارهای تبلیغات آنلاین، تبلیغ کارآمدی را برایتان طراحی و اجرا می‌کنیم و با استفاده از گوگل ادز، شبکه‌های اجتماعی و… آن را به نمایش در می‌آوریم.
 • نیک لینک با بهره‌گیری از قدرت رسانه تصویر، تبليغات ماندگار و ویژه‌ای را برای شما طراحي و اجرا مي‌كند و با استفاده از شبكه‌های صدا و سيماي جمهوري اسلامي ايران، شبكه‌های خصوصي ديجيتال (دي دي) و شبكه‌های پخش زنده (ستلايت)، تبليغتان را در سطح كشور يا منطقه‌ به نمایش مي‌آورد.

فرصت را از دست ندهید و برای رشد و توسعه‌ی کسب و کارتان با ما همراه شوید. برای مشاوره یا ثبت سفارش از طریق شماره تماس ۰۹۳۵۱۳۲۷۱۷۷ با ما در ارتباط باشید. همچنین شما مي‌توانید نمونه کارهای تبلیغاتی ما را در سایت مشاهده کنید.