درباره ما

About Us

 

ما که هستیم؟

 

ما گروه نیک لینک هستیم، گروهی جوان و پرانرژی که علاقه‌مند به ارائه خدمات بازاریابی و تبلیغات به کسب و کارهای مختلف، ما در سال ۱۴۰۱ با هدف ارائه راهکارهای نوین و اثرگذار در زمینه‌های مختلف بازاریابی، تبلیغات، تولید محتوا، طراحی گرافیک و وب سایت شروع به فعالیت کردیم. از آن زمان تا کنون، با تلاش و پشتکار، توانسته‌ایم پروژه‌های متعدد و موفقی را برای مشتریان خود انجام دهیم.

 

چه خدماتی ارائه می‌دهیم؟

 

ما در آژانس نیک‌لینک، با داشتن تجربه و دانش فنی در زمینه‌های مختلف بازاریابی و تبلیغات، خدمات متنوع و با کیفیتی را به شما ارائه خواهیم داد. که این خدمات عبارتند از:

 

  • بازاريابي موتورهای جستجو: با استفاده از روش‌های SEM، به شما کمک مي‌كنيم تا در نتایج جستجو دیده شوید و مشتريان بيشتري جذب كنيد.

 

  • گوگل ادز: با استفاده از پلتفرم قدرتمند گوگل ادز، به شما کمک مي‌كنيم تا بر روی کلمات کلیدی هدفمند و با نياز کاربران منطبق، تبليغ كنيد و در صورت كليك كاربران بر روي آگهي خود، هزينه‌ایی منطقی پرداخت كنيد.

 

  • بهينه‌سازي موتور‌های جستجو: با استفاده از روش‌های حرفه‌ا‌ی SEO، به شما کمک مي‌كنيم تا وب سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه‌سازی کنید و رتبه بالاتری در نتایج جستجو داشته باشید.

 

  • بازاريابي شبكه های اجتماعی: با استفاده از روش‌های حرفه‌ای SMM، به شما کمک مي‌كنيم تا در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و … حضور فعال داشته باشید و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

 

  • مديريت صفحات اجتماعی: با استفاده از روش‌های حرفه‌ای SMO، به شما کمک مي‌كنيم تا صفحات اجتماعی خود را به صورت حرفه‌ای مدیریت کنید و محتوای جذاب و مناسب برای آنها تولید کنید.

 

  • تبليغات در شبكه‌های اجتماعی: با استفاده از روش‌های حرفه‌ای SMM، به شما کمک مي‌كنيم تا در شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک، اینستاگرام، توییتر و … تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC) یا پرداخت به ازای نمایش (CPM) انجام دهید و بازدهی بالایی داشته باشید.