هویت بصری برند چیست؟

مزایای عایق پلی اورتان در دیوارهای خانه بازیابی بازیابی

امروزه شاهد رقابت تنگاتنگ برندهای مختلف در جلب نظر مخاطبان هستیم. در این میان، برندهایی که هویت بصری قوی دارند، گویی برگ برنده‌ای در دست دارند که آنها را از رقبایشان متمایز می‌کند و کمک می‌کند تا در ذهن مخاطبان ماندگار شوند. در این مقاله به ابعاد مختلف هویت بصری می پردازیم. همچنین شما را با خدمات نیک لینک در این حوزه بیشتر آشنا می کنیم.

هویت بصری برند

هویت بصری، زبان برند شما است؛ زبانی که بدون نیاز به کلمات، مفاهیم و ارزش‌های برند را به مخاطبان منتقل می‌کند و امروزه، نقشی کلیدی در جلب توجه، ایجاد تمایز و ماندگاری در ذهن مخاطب ایفا می‌کند. به طور خلاصه هویت بصری، عنصری مهم در برندینگ است که به ظاهر برند می‌پردازد. هویت بصری شامل لوگو، رنگ، فونت و تمام عناصر بصری ای است که یک برند را تشکیل می‌دهد. تصاویر، ویدئوها، بسته‌بندی و حتی فضای فیزیکی، همگی در قالب هویت بصری، شخصیت و ارزش‌های برند را به مخاطبان نشان می‌دهند.

عناصر هویت بصری

هویت بصری برند، مجموعه‌ای از عناصر بصری است که شخصیت و ارزش‌های برند را به مخاطبان نشان می‌دهد و داستان برند را روایت می‌کنند و کمک می‌کنند تا از رقیبانتان متمایز شوید و در ذهن مخاطبانتان ماندگار شوید.

هویت بصری برند چیست؟

عناصر کلیدی هویت بصری:

  • لوگو
  • رنگ
  • فونت
  • تصاویر
  • الگوها یا پترن ها
  • و…

اهمیت هویت بصری

هویت بصری برند نقش پررنگی در ایجاد ارتباط با مشتریان دارد، چرا که عناصر بصری اولین چیزی هستند که مشتریان با آن روبرو می‌شوند. در نتیجه این هویت بصری برندتان است که تصویر اولیه از برند شما را در ذهن مخاطبانتان شکل می‌دهد. هویت بصری قوی می‌تواند به شما کمک کند تا اعتماد مشتریان را جلب کنید و از رقبای خود متمایز شوید؛ علاوه بر این موضوع، ارزش‌ها و شخصیت برند شما را به مخاطبان نشان دهد. در نهایت هویت بصری قوی است که باعث می شود برند شما در ذهن مخاطبان ماندگار شود.

چگونه هویت بصری برند خود را خلق کنیم؟

خلق هویت بصری برند سفری گام به گام در جهت معرفی و تمایز برند شما در دنیای پر رقابت امروز است. خلق این هویت، فراتر از انتخاب رنگ و فونت است. خلق هویت بصری برند با تعریف هدف و رسالت برند آغاز می‌شود، سپس مخاطبان در آن شناسایی می‌شوند و با انتخاب دقیق عناصر بصری در راستای اهداف و مخاطبان و دیگر دیتاهای جمع آوری شده، منحر به خلق هویتی خاص و متمایز برای برند شما می شود. اما به خاطر داشته باشید که خلق هویت بصری بدون تیم متخصص، دشوار است و به نتایج غیرحرفه‌ای می‌انجامد. چراکه با همکاری تیمی خلاق و باتجربه، هر بخش از کار به متخصص مربوطه سپرده می‌شود و در نهایت هویتی منحصر به فرد و برجسته خلق می‌شود. نیک لینک با تیمی مجرب و خلاق، هویت بصری برند شما را طوری طراحی می‌کند که با مخاطبانتان ارتباط عمیقی برقرار کنید و از رقبایتان متمایز شوید. با نیک لینک ماندگاری برندتان را در دنیای رقابتی امروز تضمین کنید. برای دریافت مشاوره یا ثبت سفارش در زمینه طراحی هویت بصری برند، با نیک لینک تماس بگیرید. شماره تماس: ۰۹۳۵۱۳۲۷۱۷۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *