فتوشاپ


 

طراحی و ساخت ویدئو رویداد نمایشگاهی نفت، گاز و پتروشیمی پتروپالایش نیک یزد

تمامی مراحل تصویربرداری، کارگردانی، تدوین و ساخت ویدئوی نهایی حضور شرکت پتروپالایش یزد نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی توسط آژانس بازاریابی و تبلیغات نیک لینک پیاده سازی شده است.

شرکت پتروپالایش نیک یزد یکی از شرکت‌های پیشروی پتروشیمی در ایران است. این شرکت به منظور تولید محتوا از غرفه شرکت در نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی سال ۱۴۰۱، از آژانس تبلیغاتی نیک لینک برای طراحی و اجرای تیزر کمک گرفت.
تیم نیک لینک نیز مراحل تولید تیزر را به صورت زیر انجام داد:

در ابتدا تیم با تحقیق و تحلیل نیازها، خواسته ها و شناسایی زمینه‌های اصلی فعالیت این شرکت استراتژی تولید تیزر را تعیین کرد.
پس از تحقیقات اولیه، تیم نیک لینک به ایده‌پردازی برای تولید تیزر پرداخت و چندین ایده را مطرح و بررسی کرد. در نهایت بهترین ایده با توجه به نیازهای شرکت و موارد دیگر انتخاب شد.
پس از تعیین استراتژی و تایید ایده تیم تصویربرداری نیک لینک برای اجرای دقیق ایده به نمایشگاه رفته و با نورپردازی صحیح و انتخاب کادر مناسب و با استفاده از تجهیزات مدرن، تصاویری را ضبط کردند.
در مرحله آخر فایل ویدیوها به صورت خام به تیم تدوین نیک لینک تحویل داده شد و تیم با استفاده از نرم افزارهای ویژه و حرفه ای، تیزر را تدوین کرده و به صورت فایل یکپارچه آن را تحویل دادند.
در نهایت تیزر نمایشگاه پتروپالایش نیک یزد، به زیبایی و با استفاده از تکنیک های جذاب فیلمبرداری و تدوین، محصولات، خدمات و غرفه ی این شرکت را در نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی به نمایش می گذارد.

دسته بندی: تولید محتوای ویدئویی
مشتری: پتروپالایش یزد
وبسایت: ppny.ir

 
طراحی و ساخت ویدئو تیزر نمایشگاه پتروپالایش یزد